MENÜ
  • Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

Hakkımızda

  cicekordu.com (Kardelen Çiçekçilik) Web Sitemize Hoş Geldiniz. Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli Çiçek Severlerin Ordu Siparişlerini Aracısız ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur.
Firmamız, Kardelen Çiçekçilik ismiyle 1995 yılında kuruldu. Sürekli kendini yenileyen, dinamik, müşteriye güven veren ve istikrarlı hizmet anlayışı temel ilkemiz oldu. Çiçekçilik, ülkemizde kurumsal anlamda değer kazanan sektör. Kişisel ve firma ölçeğinde meslek standartının oluşmasına katkıda bulunarak üretim ve tüketim kalitesinin artmasına çaba gösteriyoruz. Bunlarla ilgili her türlü mesleki çalışmaya azami katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Çiçeği sevmenin evrensel kültür olduğuna, kültür çiçekçiliğinin ise basiretli iş erbabının elinde estetiğe ve sanata dönüştüğüne inanıyoruz.
Ağır sanayiinin getirdiği çevre kirliliği, küreselleşmenin getirdiği kültürel dejenerasyon, çarpık kentleşmenin getirdiği görsel kirlilik sektörümüze ağır sorumluluk yüklüyor. Çiçek sevgidir, çiçeği sevmeyenin insanı da sevmeyeceğini hatta hayvanları ve doğayı da sevmeyeceğini belirtmek doğru olsa gerek. Çiçek; duyguların ifade biçimidir. Bu bilinçle meslek ahlakını ve kaliteli hizmeti duygularını çiçekle ifade etmek isteyen herkesle buluşturmak istiyoruz. Saygılarımızla...

 cicekordu.com (Kardelen Çiçekçilik)`e Siparişinizi Hiç Bir Aracı Olmadan Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satınal Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi İl İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır.